Icon Facebook Icon Twitter Icon Linkedin
Yükleniyor
YÜKLENİYOR
Hizmetler

SAP DESTEK ve DANIŞMANLIK

SAP DESTEK
SAP Destek sayfamıza giriş yapmak
için lütfen tıklayınız.

SAP S/4HANA Cloud

SAP S/4HANA Cloud ile dijital dönüşüm yolculuğunuzda çok daha kısa sürede ve çok daha düşük maliyet ile yol alabilirsiniz. Makine Öğrenmesi, Yapay Zeka, İleri Düzey Analitikler, Nesnelerin İnterneti (IoT)ve Blok Zinciri” gibi yeni nesil teknolojilerle birlikte gelen Akıllı ERP S4HC, manual süreçlerinizi otomotize ederek, verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. SabancıDx’in bulut bilişim teknolojileri ve SAP deneyimi, bu dönüşüm yolculuğunda lokal çözümleri ile yanınızda olacaktır.

SAP S/4HANA Dönüşümleri

SabancıDx olarak hâlihazırda SAP çözümlerini kullanan müşterilerimizin S/4HANA dönüşüm süreçlerinde destek vermekteyiz. Teknolojilerine hız, analitik yetkinlik ve mobil fonksiyonalite katmak isteyen firmalara SAP S/4HANA çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimiz HANA’ya taşınmak ya da sıfırdan S/4HANA implementasyonu yapmak isterlerse de, bu konudaki tecrübeli kadromuzla projelerini yöneterek geçiş süreçlerinde destek oluyoruz. Sistem entegratörü bir firma olarak donanımların temin edilmesi ve kurulumunun yapılması ile danışmanlık ve anahtar teslim proje yaklaşımı gibi çözümlerimizle S/4HANA dönüşüm projelerinin her noktasında müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

SAP

Mobil Dönüşüm - Fiori Dönüşümleri

SabancıDx, mobil uygulama geliştiren Fiori ekipleri ve ilgili altyapı servisleri ile iş süreçlerinizi mobil destekli hale getirmenize yardımcı olmaktadır.

SAP Fiori ile hem sunulan standart süreçlerinizi hem de kendinize özel geliştirdiğiniz süreçlerinizi çok kolay ve hızlı bir şekilde mobil platforma taşımanızı sağlıyoruz!

SAP Cloud Platform (SCP)

SAP Bulut Platformu açık bir servis platformudur. Akıllı ve bulut destekli uygulamalar için in-memory yetkinliğini, temel platform servislerini ve benzersiz mikroservisleri bulut destekli mobil uygulama olarak size sunmaktadır. Ayrıca SAP Bulut Platformu; bulutlar, frameworkler ve uygulamalar arasında size sınırsız esneklik ve kontrol sağlamaktadır. SCP sayesinde işletmeler, var olan uygulamalarını geliştirebilecekleri gibi IoT ve Büyük Veri alanında geliştirilmiş hazır uygulamaları da kullanabilmektedir.

SAP Uygulama Yönetim Servis (AMS) Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyan destek yaklaşımı ile SAP Destek Hizmetleri çerçevesinde, 7/24 Destek, SLA Bazlı Müdahale, Uzaktan ve Yerinde Destek, Etkin Proje/Destek Yönetimi, Ayrılmış Kaynak, Bildirim (Ticket) Oluşturulması, Bildirim Analizi ve Diğer Detaylı Analizler, Sürekli Gelişen Çözüm Veri Tabanı, SAP OSS Destek, hizmetlerini vermekteyiz.

Proaktif Destek Yaklaşımımızın Avantajları:

 • Destek Sürecinde
  • Bildirim Yönetimi (Incident Management)
  • Sorun-Çözüm Yönetimi (Knowledge Management),
  • Değişiklik Talebi Yönetimi (Change Management),
  • Problem Yönetimi (Problem Management)
  • Test Yönetimi (Test Management) Kullanımı ve Takibi
 • Detay Dokümantasyon ile “Know-How” Koruma
 • Kritik İş Süreçlerindeki Değişikliklerin Etki Tespiti ile Riskin Azaltılması
 • Toplam Sahip Olma Maliyetinin Azalması (Esnek Kapasite ile Kaynak Kullanımı)
 • İş Sürekliliğinizin Artması ve Katma Değerli Hizmetlerinize Odaklanabilme

SAP Danışmanlık Hizmetleri

SabancıDx olarak, SAP’nin çözüm sunduğu tüm kurumsal uygulamalar için hizmet vermekteyiz. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, İş Süreçleri Yönetimi, Veri Tabanı, Veri Ambarı, SAP HANA, S/4HANA, Mobil Çözümler, İş Zekâsı, Kurumsal Performans Yönetimi ile Analitik ve Bulut Tabanlı SAP Çözümleri konularında uygulama danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız. Yaygınlaştırma projeleri konusunda da hem yurt dışından Türkiye’ye hem de Türkiye’den yurt dışına yönelik yapılan Roll-Out projeleri tarafındaki deneyimlerimiz sonucu tecrübeli kaynaklarımız ile SAP Roll-Out projelerini gerçekleştirmekteyiz.

Proje Yönetimi Hizmetleri

Firmamız uzun yıllara dayanan SAP Proje Yönetimi tecrübesi ile SAP implementasyonunuzun sağlıklı şekilde yürütülmesi için gerekli bilgi aktarımı ve kurallı proje yönetimi metodolojisini işletmenize kazandırmaktadır. PMI metodolojilerine uygun ve SAP’nin son dönem benimsediği, Agile yaklaşımını barındıran ACTIVATE Proje Yönetim metodolojisi, SabancıDx tarafından uygulanmakta olup, deneyimli ve sertifikalı proje yöneticilerimiz ile SAP projelerinizi hedeflenen zaman, kalite ve bütçe içerisinde tamamlıyoruz.

SAP Solution Manager

SAP AMS hizmetlerimizin kalitesi için geliştirdiğimiz SAP SolMan yetkinliğimiz çerçevesinde müşterilerimize münferit danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Özellikle Türkiye’de çok fazla olmayan SAP SolMan uyarlama danışmanlık hizmetleri ile SAP sistemlerinizin desteğini bir adım daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.

SAP

SAP SolMan ile Hayata Geçirilen Senaryolar

Kritik İş Süreçlerinin Solution Manager Üzerinde Dokümantasyonu

Business Process Change Analyzer ile Change Implant Analizi

• Custom Code Kalite Kurallarının Tanımlanması
• Haftalık Kod Kalitesinin Raporlanması
• Sistem Performansını Etkileyen Kodların Custom Code Araçları ile Tespit Edilmesi

• Job İzleme
• ABAP Dump / Exceptions Takibi
• End User Experience ile Son Kullanıcı Performansını İzleme
• Update Hatalarının Takibi (SM13)

SAP Lisans Yönetimi

Sabancı grubu ve VAR kapsamında grup dışındaki lisans bakım müşterilerimiz için SAP Audit hazırlık anlamında danışmanlık destek hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin sürekli güncellenen SAP Yazılım Kullanım Koşulları ile ilgili bilgilendirilmesi, yıllık yapılan denetimlere hazır hale getirilmesi ve yeni ürün alımlarında lisans anlamında ileride sıkıntı yaşanmaması anlamında dikkat edilmesi gereken konularda müşterilerimizi uzmanlığımız ile destekliyoruz.

Referanslar

Sayfayı Aşağı Kaydırın
icon scroll down

HİZMETLER