Icon Facebook Icon Twitter Icon Linkedin
Yükleniyor
YÜKLENİYOR
SabancıDx

Hakkımızda

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla faaliyet gösteren SabancıDx, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu üstlenen dijital ve analitik çözüm ortağıdır.

SabancıDx, sahip olduğu uzman kadrosuyla, İleri Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Endüstriyel IoT, Robotik İşgücü ve Yapay Zeka gibi dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerin yanı sıra verdiği danışmanlık ve teknoloji hizmetleriyle şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

SabancıDx bünyesinde bulundurduğu dijital B2B satin alma platformu Pratis, e-Dönüşüm platformu Edoksis ve insan kaynakları dijital çözüm platformu HrWe gibi değer yaratan yazılım ürünleriyle de şirketlerin gelecek hedeflerini destekler.

Markasındaki “X” ile henüz keşfedilmemiş olanı ve dijitalin çarpan etkisini yansıtan SabancıDx, değer odaklı yaklaşımıyla geleceği hedefleyen tüm şirketlerin dijital yolculuklarında her zaman yanında.

Sayfayı Aşağı Kaydırın
icon scroll down