Icon Facebook Icon Twitter Icon Linkedin
Yükleniyor
YÜKLENİYOR
Hizmetler

ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU

Kesintisiz, Hatasız ve Düşük Maliyetli İş Gücü İçin Robotik Süreç Otomasyonu
SabancıDx Robotik Süreç Otomasyonu ile çok tekrarlanan, yüksek hacimli işlerde;
• Departman performansında ortalama 7-15 kat artış sağlayın
• %90’a varan zaman tasarrufu ile inovatif ve katma değerli işlere vakit ayırın
• Çalışanlarınızın motivasyonunu artırın

Yeni Nesil Şirketlere Robotik Süreç Otomasyonu

Robotik Süreç Otomasyonu; insan kaynaklarından satışa, operasyondan bilgi teknolojilerine insan gücünün mevcut uygulama ve sistemlerdeki çalışma biçimini, takip ettiği süreçleri ve verdiği kararları hatasız bir şekilde tekrarlayarak, 24 saat kesintisiz çalışma prensibi ile departman performansını ortalama 7 ila 15 kat arasında yükseltmektedir.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) çözümleri içerisinde, esnek ve ölçeklenebilir kaynak havuzu sağlayan, daha yetenekli, akıllı ve bulut tabanlı bir otomasyon platformu olma özelliklerini sunmaktadır.

Robotlar atandıkları sürecin gerektirdiği iş sistemlerinin; çalışma biçimini, verdiği kararları ve takip ettiği süreçleri tanımlandığı şekilde birebir uygulamaktadır.

SabancıDx Robotik Süreç Otomasyonu talep değişimine anında yanıt vermekle birlikte, talep-kapasite artışı arasındaki doğru orantı çerçevesinde otomatik ölçeklendirme yapmakta ve böylece ihtiyaç doğrultusunda iniş ve çıkışları karşılamak üzere iş gücünü dinamik olarak yeniden boyutlandırabilmektedir. Bütün bunların yanında “Kullandığın Kadar Öde” modeli ile şirketlerin maliyetlerinde ciddi oranlarda tasarruf imkânı sağlamaktadır.

SabancıDx, Robotik Süreç Otomasyonu ile günümüz şirketlerinin geleceğe bir adım daha yaklaşmasının önündeki tüm engelleri kaldırıyor!

Yeni Nesil Avantajlar

  • Hataya & tutarsızlığa fırsat vermez.
  • Her türlü uygulamayı, mevcut arayüzleri kullanarak çalışır.
  • Çalışma bilgisini çalışma prosedürlerine dönüştürür.
  • Otomasyondan kesintisiz olarak faydalanılmasını sağlar.
  • Operasyonel maliyetlerin düşürülmesine katkı sağlar.

RPA

Elektronik Pazarlık

100+
EŞ ZAMANLI CANLI SÜREÇ

Ürün Hizmet Grubu

350+
GELİŞTİRİLMİŞ SÜREÇ

pratis

İnsan Kaynakları Süreçlerinde RPA ve Başarı Hikayesi
Maliyetleri azaltmanın, verimliliği artırmanın akıllı yolu “RPA” ve insan kaynakları süreçlerinde CarrefourSA Başarı Hikayesi

pratis

Satın Alma Süreçlerinde RPA ve Başarı Hikayesi
Tedarikçi yönetiminden teklif yönetimine, ihale oluşturmadan kontrat uyumluluğu kontolüne kadar “Satın Alma Süreçlerinde” RPA ile verimlilik artışı. Türkiye’nin en etkili tedarik zinciri profesyonelleri zirvesinde, yenilikçilik dalında 1.lik alan ÇimSA "Pratis ve RPA Projesi"

Sayfayı Aşağı Kaydırın
icon scroll down

HİZMETLER