İşe Alım

SabancıDx; ekip ruhuna inanan, yenilikçi, içinde bulunduğu kurum kültürüne uygun ve kendini geliştirmeye odaklı adayları organizasyona katmak üzere işe alım süreci uygulanır.

X’i (henüz keşfedilmemiş olanı) merak ve cesaretle hep birlikte keşfetmeye hazır mısınız?

Öyleyse, SabancıDx'in bir parçası olabilirsiniz. Çünkü ister yazılım geliştirin, ister müşteri deneyimleri yaratın ya da verileri analiz edin, burada X'i hep birlikte merakla ve cesaretle keşfediyoruz. Biz burada merakla cesaretle birlikte hareket eder ve sonsuz fırsatlara kapımızı açarız.

Türkiye'nin dijital dönüşümüne öncülük etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kuruluşları geleceğe taşıma misyonunu üstlenen dijital ve analitik çözüm ortağıyız. Birlikte sorumluluk üstlenir, cesaretle risk alırız, çeşitliliğe değer veririz, sonunda merakla öğreniriz. Çünkü görüşlerin çeşitliliği ve herkes için eşitlik konusunda kararlılık olmadan ilerleme olamaz.
Birlikte sorumluluk üstlenir, cesaretle risk alırız, sonunda merakla öğreniriz.

İşe Alım Süreci

1

Değerlendirme
Adayların özgeçmişlerini çeşitli kriterlere göre değerlendiririz.

2

Mülakat
Adaylar çalışan deneyimi ekibiyle görüşme gerçekleştirdikten sonra teknik mülakat sürecine davet edilir.

3

Envanter Süreci
Kişilik ve yetkinlik analizi için envanter ve ingilizce testi adaya gönderilir.

4

Vaka Çalışması
Pozisyon bazlı teknik veya yetkinlik vaka çalışmaları yapılarak yetenekler analiz edilir.

5

İş Teklifi
Referansları kontrol eder ve adaya teklifte bulunuruz.

Aramıza hoş geldin SabancıDx’li!

Neden SabancıDx? Burada sizin için ne var?
Hybrid veya uzaktan çalışma fırsatı
12 brüt maaş + 4 maaş ikramiye
Performansa bağlı prim
Sağlık Sigortası + Hayat Sigortası
Android veya IOS telefon + Internet desteği
Mutfak masraflarına katkı
Çalışmaya başlanan 6.aydan itibaren çalışanın talebiyle gerçekleşen şirket katkılı BES (brut ücretinin %3’ü kadar)
Hayvan dostu dijital kampüs (evcil hayvanınızı kampüse getirebilirsiniz; onlar da kampüsümüzün (ailemizin) bir parçasıdır.)

SabancıDx‘e Nasıl Başvuru Yapabilirim?

SabancıDx aktif ilanlarına ve iş fırsatlarına, web sitemizden veya Linkedin sayfamız üzerinden ulaşılabilmektedir. Genel başvuru ise, calisandeneyimi@sabancidx.com e-posta adresine özgeçmiş iletilerek yapılabilmektedir.
Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz taleplerinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler) yer almadığından emin olmanızı rica ederiz.