Dxperience
SabancıDx olarak üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan, meraklı, dinamik, cesur ve öğrenme hevesi yüksek genç yeteneklere şirketimiz bünyesinde her yılın yaz dönemi boyunca ve güz dönemi olarak staj olanağı sunmaktayız. Staj programları çerçevesinde kazanılan iş deneyimleri, iş hayatına atılmış en ideal ilk adımları oluşturmaktadır.

Staj Süreci

Şirketimiz bünyesinde staj yapan genç yetenekler, akademik bilgilerini pratiğe dönüştürme fırsatını yakalamaktadırlar. Aynı zamanda firmamızı ve kültürünü tanıma şansına sahip olan gençler, Sabancı ailesinde kalıcı olabilmek için gereksinim duyacakları nitelikleri geliştirebilmektedirler.

6-7 ay süren staj programında kültüre uyumlu, yüksek performans gösteren genç yeteneklerimiz pozisyon ihtiyaçlarına göre SabancıDx içerisindeki rollerde değerlendirilirler.

SabancıDx‘e Nasıl Başvuru Yapabilirim?

SabancıDx aktif ilanlarına ve iş fırsatlarına, web sitemizden veya Linkedin sayfamız üzerinden ulaşılabilmektedir. Genel başvuru ise, calisandeneyimi@sabancidx.com e-posta adresine özgeçmiş iletilerek yapılabilmektedir.
Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili olarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz taleplerinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler) yer almadığından emin olmanızı rica ederiz.