Icon Facebook Icon Twitter Icon Linkedin
Yükleniyor
YÜKLENİYOR
E-Dönüşüm için Stratejik Ortağınız

Edoksis

Yasal Mevzuata Uyum ve Belge Akışlarınız İçin Dijital Çözümler
E-Fatura, e-İrsaliye, e-Arşiv ve e-Defter gibi yasal uygulamalara Edoksis ile kolayca uyum sağlarken, e-Mutabakat ve e-Analiz ile süreçlerinize hız kazandırın, verimliliğinizi artırın. Tüm elektronik belge akışınızı Edoksis ile güvenle yönetin.

E-Dönüşüm için Stratejik Ortağınız - Edoksis

Edoksis, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda elektronik belge akışlarını yönetebildikleri uygulama ve hizmetler geliştiriyor. E-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-İrsaliye gibi çerçevesi ve içeriği Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenmiş uygulamaları hem ürün hem de hizmet olarak sunuyor. Bunun yanı sıra e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi dijitalleştirirken, e-Analiz ile e-Defter’inizi GİB’e göndermeden önce finansal ve muhasebesel kontrollerinizi yapmanızı sağlayarak risklerinizi ortadan kaldırıyor.

Edoksis mevcut düzenlemelere ve olabilecek yasal değişikliklere tam ve zamanında sağladığı uyum ile size en güvenilir platformu sunuyor. Ekonomik ve sürdürülebilir yapısı size güçlü bir entegratör ile çalışmanın avantajlarını sağlarken kolay kullanımı, gelişmiş analiz yetkinliği ve mobil desteği ise operasyonel verimliliğinizi artırıyor.

Sürekli gelişen ürün ailesi, yüzlerce referansı ve gerçekleştirdiği milyonlarca işlem hacmi ile Edoksis size en güvenilir platformu sunuyor.

  • e-Fatura
  • e-İrsaliye
  • e-Arşiv
  • e-Defter
  • e-Mutabakat
  • e-Analiz
Edoksis

Referanslar

Sayfayı Aşağı Kaydırın
icon scroll down

ÜRÜNLER